Pubcookie (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Log in
am: ግባ
