Pubcookie (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: User
bg: Потребител

en: Roles
bg: Роли

en: Log in
bg: Вход

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.
