Pubcookie (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Log in
bn: প্রবেশ
