Pubcookie (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།
