Pubcookie (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: User
da: Bruger

en: Roles
da: Roller

en: Domain
da: Domæne

en: Current
da: Aktuelle

en: Log in
da: Log ind

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.
