Pubcookie (7.x-2.1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།
