Pubcookie (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: User
el: Χρήστης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Log in
el: Είσοδος

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.
