Pubcookie (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Domain
eu: Domeinua

en: Current
eu: Unekoa

en: Log in
eu: Sartu

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.
