Pubcookie (7.x-2.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: Roles
fil: Mga papel

en: Log in
fil: Lumagda

en: The changes have been saved.
fil: Ang mga pagbabago ay napangalagaan.
