Pubcookie (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: User
hr: Korisnik

en: Roles
hr: Uloge

en: Domain
hr: Domena

en: Current
hr: Trenutno

en: Log in
hr: Prijava

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.
