Pubcookie (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: User
hu: Felhasználó

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Domain
hu: Domén

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.
