Pubcookie (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Roles
hy: Դերեր

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:
