Pubcookie (7.x-2.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Roles
ka: როლები

en: Domain
ka: დომენი

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა
