Pubcookie (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Log in
kk: Кіру

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.
