Pubcookie (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Domain
km: ដែន

en: Log in
km: ចូល

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។
