Pubcookie (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು
