Pubcookie (7.x-2.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: User
mg: Mpampiasa

en: Log in
mg: Fidirana
