Pubcookie (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: User
nl: Gebruiker

en: Roles
nl: Rollen

en: Domain
nl: Domein

en: Current
nl: Huidige

en: Log in
nl: Inloggen

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: External authentication
nl: Externe authenticatie
