Pubcookie (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: User
pl: Użytkownik

en: Roles
pl: Role

en: Domain
pl: Domena

en: Current
pl: Bieżący

en: Log in
pl: Zaloguj

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.
