Pubcookie (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Settings
pt: Configurações

en: edit
pt: editar

en: User
pt: Usuário

en: Roles
pt: Papéis

en: Domain
pt: Domínio

en: Current
pt: Atual

en: Log in
pt: Entrar

en: LDAP server
pt: Servidor LDAP

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram salvas.
