Pubcookie (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: User
ru: Пользователь

en: Roles
ru: Роли

en: Domain
ru: Домен

en: Current
ru: Текущий

en: Log in
ru: Войти

en: LDAP server
ru: Сервер LDAP

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.
