Pubcookie (7.x-2.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: edit
se: rievdda

en: User
se: Geavaheaddji

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
