Pubcookie (7.x-2.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
