Pubcookie (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: User
sl: Uporabnik

en: Roles
sl: Vloge

en: Domain
sl: Domena

en: Log in
sl: Prijava

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.
