Pubcookie (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: edit
ta: மாற்று

en: User
ta: பயனர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Current
ta: தற்சமய

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.
