Pubcookie (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: User
vi: Người dùng

en: Roles
vi: Vai trò

en: Domain
vi: Miền

en: Current
vi: Hiện thời

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.
