Pubcookie (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: User
af: Gebruiker

en: Roles
af: Rolle

en: Log in
af: Teken in

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.
