Pubcookie (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: User
ar: المستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Domain
ar: النطاق

en: Current
ar: الحالي

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.
