Pubcookie (7.x-2.2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Current
cy: Cyfredol

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.
