Pubcookie (7.x-2.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: User
eo: Uzanto

en: Roles
eo: Roloj

en: Log in
eo: Ensalutu

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.
