Pubcookie (7.x-2.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: User
fi: Käyttäjä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: current
fi: nykyinen
