Pubcookie (7.x-2.2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: User
fr: Utilisateur

en: Roles
fr: Rôles

en: Domain
fr: Domaine

en: Current
fr: Actuel

en: Log in
fr: Se connecter

en: LDAP server
fr: Serveur LDAP

en: The changes have been saved.
fr: Les changements ont été enregistrés.

en: current
fr: actuel
