Pubcookie (7.x-2.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: User
gl: Usuario/a

en: Domain
gl: Dominio

en: Current
gl: Actual

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.
