Pubcookie (7.x-2.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ
