Pubcookie (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: User
he: משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: Domain
he: דומיין

en: Current
he: נוכחי

en: Log in
he: כניסה

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.
