Pubcookie (7.x-2.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Current
hi: मौजूदा

en: Log in
hi: प्रवेश

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।
