Pubcookie (7.x-2.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi

en: Settings
id: Pengaturan

en: User
id: Pengguna

en: Roles
id: Peran

en: Current
id: Saat ini

en: Log in
id: Login

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.
