Pubcookie (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: User
is: Notandi

en: Roles
is: Hlutverk

en: Current
is: Núverandi

en: Log in
is: Skrá  inn

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.
