Pubcookie (7.x-2.2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: User
it: Utente

en: Roles
it: Ruoli

en: Domain
it: Dominio

en: Current
it: Corrente

en: Log in
it: Accedi

en: The changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.
