Pubcookie (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.
