Pubcookie (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: User
lv: Lietotājs

en: Roles
lv: Lomas

en: Domain
lv: Domēns

en: Current
lv: Pašreiz

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.
