Pubcookie (7.x-2.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Domain
mn: Домэйн

en: Log in
mn: Нэвтрэх
