Pubcookie (7.x-2.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: User
mr: सदस्य

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Log in
mr: येण्याची नोंद
