Pubcookie (7.x-2.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: Log in
nn: Logg inn
