Pubcookie (7.x-2.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: User
oc: Utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Domain
oc: Domeni

en: Current
oc: Actual

en: Log in
oc: Se connectar

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.
