Pubcookie (7.x-2.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ
