Pubcookie (7.x-2.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Settings
ps: امستنې

en: User
ps: غړی

en: Log in
ps: ننوتون
