Pubcookie (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: User
ro: Utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: Domain
ro: Domeniu

en: Current
ro: Actual

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.
