Pubcookie (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: Log in
sq: Identifikohu

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.
