Pubcookie (7.x-2.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: User
ta: பயனாளர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
